Svet maltežanov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje belih kepic.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Shiny Angels Blue Star "Maly"

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Maly
Admin
Maly


Število prispevkov : 20
Join date : 02/05/2013

Shiny Angels Blue Star "Maly" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Shiny Angels Blue Star "Maly"   Shiny Angels Blue Star "Maly" EmptyPet Maj 03, 2013 11:35 pm

maltese
No, da predstavim mojega maltežanćeka. Ime mu je Shiny Angels Blue Star, kličemo ga pa Maly.

Moj najljubši dan, ko sem ga dobila:
"Zbudila sem se v velikem pričakovanju. Komaj sem čakala, da smo se odpravili na pot. Bila sem zelo vznemirjena. Zunaj je snežilo. Med potjo sem razmišljala kako bo ko bom imela kužka. Gledala sem skozi okno in premišljevala. Pot se je vlekla. Razmišljala sem če imam doma že vse pripravljeno. Leta, mesece in tedne sem mamo in očeta prepričevala, da bi imeli kužka. Prebrala sem veliko knjig o psih, o rodovniku , ki pove prednike psa. Tako se je pot ob mojem premišljevanju bližala k koncu. Zagledala sem hišo v kater je bival moj pes. V hiši sem zagledala maltežana. Njegovo pravo ime je Blue Star, kličemo ga pa Maly. Zavili smo ga v odejo, da se ne bi prehladil in ga odnesli v avto. Ko smo se pripeljal domov nas je pričakala muca Liza, ki ga pa ni bila vesela. Pazili smo, da ne bi Lizi delali krivice."

Slikice so na njegovbi spletni strani:ShinyAngelsBlueStar
Nazaj na vrh Go down
Kaja*
Admin
Kaja*


Število prispevkov : 31
Join date : 02/05/2013

Shiny Angels Blue Star "Maly" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shiny Angels Blue Star "Maly"   Shiny Angels Blue Star "Maly" EmptySob Maj 04, 2013 2:02 am

Lušna predstavitev :) Maly je krasen kiss
Nazaj na vrh Go down
Maly
Admin
Maly


Število prispevkov : 20
Join date : 02/05/2013

Shiny Angels Blue Star "Maly" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shiny Angels Blue Star "Maly"   Shiny Angels Blue Star "Maly" EmptySob Maj 04, 2013 2:04 am

Hvala
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Shiny Angels Blue Star "Maly" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Shiny Angels Blue Star "Maly"   Shiny Angels Blue Star "Maly" Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Shiny Angels Blue Star "Maly"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Annabela Maly

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Svet maltežanov :: Moj maltežan :: Predstavite svojega maltežana-
Pojdi na: