Svet maltežanov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za ljubitelje belih kepic.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Annabela Maly

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Maly
Admin
Maly


Število prispevkov : 20
Join date : 02/05/2013

Annabela Maly Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Annabela Maly   Annabela Maly EmptyČet Maj 02, 2013 11:44 pm

Ime mi je Annabela, moj vzdevek je pa Annika.
Rada pišem pesmi, rišem, poslušam glasbo (rock in metal), od nekdaj sta mi najljubši zvrsti metala black in thrash metal, ter še ostale metal zvrsti jezik . Ušeč so mi tudi tuji jeziki in države. Moje naj države so Norveška, Nemčija, Francija, Švedska. Trenutno se učim anglešlo in nemško (v šoli), doma se pa v prostem času švedsko, francosko in italijansko.

Zelo rada imam živali, zato sem veganka. Doma ima maltežana Maly-ja, zajkljo Gajo, japonski zlati ribici Fanto in Lucky ter žabo Dašo. Imela sem tudi muco Lizo, ki je umrla zaradi raka.

V prihodnjosti si želim biti sodnica na rasztavah, vzrediteljica maltežanov in pomagati VSEM živalim

Že kod majhna punčka sem rada prebirala knjige v psih. Želela sem si psa, ni bilo važno katera pasma, vse dokler nisem zasledila v eni knjigi maltežana. V njega sem se takoj zaljubila. Takrat sem imela štiri leta. Od tistega dne sem skos govorila o maltežanih in sem ga hotela imeti.Seveda sem takrat bila še premajhna in sem se jokala vsaki dan. Ko sem videla kakšnega maltežana sem se začela tresti in jokati.

Leta so minila in postala sem starejša. Starša še vedno nista popustila. Več dni nisem hotela govoriti z nikomur, z mano se je bilo nemogoče pogovarjati, saj je bila z moje strani takrat izrečena le beseda pes. Z bratom sva se na skrivaj dogovorila, da greva po "maltežana" ampak je na srečo bil ta samček že oddan (če bi vzela tega samčka, bi mi poginil že 3 dan). En dan, ko mame in očeta ni bilo doma sem šla k sošolki in se mami in očetu nisem javila. Iskala sta me povsod, ko sta me pa končno našla pa mi je mama rekla, da ne smem nikoli več kaj takega narediti. Odgovorila sem ji samo maltežan in pričela jokati.
Nekega dne sta mi dovolila, da lahko dobim psa. Navezala sem stik z vzrediteljico.
Nazaj na vrh Go down
Kaja*
Admin
Kaja*


Število prispevkov : 31
Join date : 02/05/2013

Annabela Maly Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Annabela Maly   Annabela Maly EmptyPet Maj 03, 2013 12:14 am

Ful lepa predstavitev waw
welcome Annabela :) hvala da urejaš forum.
Nazaj na vrh Go down
 
Annabela Maly
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Shiny Angels Blue Star "Maly"

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Svet maltežanov :: Splošno :: Predstavitve članov-
Pojdi na: